Kód zboží: ID-855
Dřevěná dvířka 855 ke knihovně z masivu pomohou uzavřít otevřené police a vytvořit přehlednější úložný prostor pro knihy, dokumenty i drobnosti. Lakovaná borovice v přírodním provedení dobře navazuje na vzhled knihoven 851 a 853.
Materiál:
Provedení:
Rozměry:
Dřevěná dvířka 855 jsou praktickým doplňkem ke knihovnám z masivu, pokud chcete část otevřených polic schovat a vytvořit čistší a klidnější vzhled nábytku. Hodí se ke knihovnám 851 a 853, kde pomohou zakrýt uložené věci, které nechcete nechávat stále na očích.
Masiv borovice v lakovaném přírodním provedení dobře navazuje na vzhled knihoven a díky hladkým kulatým úchytkám se dvířka pohodlně otevírají. Jde o jednoduchý způsob, jak rozšířit využití stávající knihovny bez nutnosti pořizovat nový kus nábytku.
Oceníte je tehdy, když chcete z otevřené knihovny udělat částečně uzavřený úložný prostor pro dokumenty, hračky nebo věci, které nemají být stále vystavené. Podívejte se také na knihovny, knihovny z masivu, knihovny s dvířky a článek Jak vybrat knihovnu do obýváku.
Materiál:
Provedení:
Rozměry:
Pokud se vám začínají hromadit nejrůznější věci ve vaší otevřené knihovně 851 nebo 853, neznáme lepší způsob než tento nepřehledně působící prostor jednoduše opatřit dřevěnými dvířky. Dveře na knihovnu 855 v provedení masiv borovice jednoduše přimontujete na knihovnu a veškerý obsah bude ihned utajen. Dveře mají hladké a kulaté úchytky, takže se budou jednoduše otevírat. Knihovna opatřená dvířky může sloužit na hračky v dětském pokojíčku i na důležité dokumenty v kanceláři. Záleží na tom, co má zůstat skryto cizím očím. Pro udržení pořádku i uschování tajných věcí už nepotřebujete nový kousek nábytku, ale velice dobře vám poslouží tyto plné dveře namontované na vaší stávající knihovně. Chcete, aby vaše poklady byly vidět? Pak zvolte dvířka skleněná 858.